Депутатка Херсонської міськради проти ініціатив першої леді країни

Перша леді України Олена Зеленська, яка виступила ініціаторкою змін у шкільному меню, очікує цунамі хейту на реформу з 1 вересня. Не всі школи готові впроваджувати нові правила через те, що роками нехтували навіть санітарними нормами в їдальнях. Зеленська запевняє, що з «мафією» будуть боротися.

«Знімальна група ТСН проїхалася по 4 областях, така сама ситуація щодо антисанітарії і в інших. Жахливо, що дорослі люди так нехтують здоров’ям власних дітей. Це мафія, з цією мафією треба боротися», – сказала Зеленська.

Вона додала, що в першу чергу слідкувати за умовами у школі та якістю харчування мають батьки. Якщо їх щось не влаштовує, то треб звертатися спершу до директора, потім до засновника, потім до Дежспоживслужби.

Ірина Ценкер

Ми повідомляли, що Херсон опинився в епіцентрі скандалу з дитячим харчуванням. Держспоживслужба та Херсонська прокуратура проводять розслідування стосовно харчування в дитячих закладах міста. Питання не тільки суттєво завищених розцінках на продукти, але в їх якості, котрої просто немає. А також антисанітарії.

Нагадаємо, що харчування в дитячих садках та школах так і лишається згідно чисельних журналістських розслідувань підконтрольним депутату Херсонської міської ради Ірині Ценкер.

Майже 10-років компанії з орбіти І. Ценкер за бюджетний кошт харчували дітлахів в Херсоні. По 150 млн грн на рік, отримуючи фінансування, конкурентів знищували на стадії тендерів! Після сюжету 20.06.2021 на 1+1, тендерна мафія трохи захвилювалась, навіть організувала дуже оперативно прес-тур на 23.06.21, але що той тур має показати влітку, коли не працюють їдальні — не зрозуміло! В сюжеті журналісти озвучили, про «наглючі херсонські ціни тендерної мафії» — наприклад олія 1,0 л — 100,0 грн, яйця — 50,0 грн і т.д. та нарешті про те, що вже прокуратура займається тими «закупівлями», — повідомив у соціальній мережі facebook політик Віталій Богданов.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: