Директор департаменту бюджету та фінансів Херсонської міськради збрехав про COVID-19, щоб не з’являтися у суді

Начальник Департаменту фінансів Херсонської міськради Роман Підперигора надав недостовірну інформацію, пояснюючи свою відсутність на судовому засіданні у справі, де він – обвинувачений у передачі хабаря.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на місцеве видання Мій Херсон.

Начальник Департаменту фінансів Херсонської міськради Роман Підперигора надав недостовірну інформацію, пояснюючи свою відсутність на судовому засіданні у справі, де він — обвинувачений у передачі хабаря.

Романа Підперигору затримали під час передачі хабаря у сумі 3 тисячі доларів колишньому начальнику Управління захисту економіки області Артему Антощуку. За ці кошти Антощук мав припинити перевірку можливих фактів корупції у міській раді. У обвинувальному акті вказано, в чиїх інтересах давах хабар Підперигора – «регіоналки» Альони Ротової та ПП «Блага», яка отримала тоді підряд від Департаменту ЖКГ на суму більше 5 мільйонів гривень.

Під час судового засідання, де розглядалося кримінальне провадження за фактом хабарництва, адвокат Підперигори заявила про те, що він чекає на результати тестування на коронавірус, адже у депутата Херсонської міськради Володимира Сальдо, з яким спілкувався Підперигора, лікарі діагностували інфекцію. Але Сальдо спростував інформацію про своє захворювання на коронавірус.

«Саме же спростування Сальдо дає зрозуміти, що Роман Підперигора свідомо затягує розгляд кримінального провадження в суді, та не цурається всіма методами», – пише видання.

Відео за темою:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: