До Громадської ради при Херсонському міському голові не допускають «незручних» фахівців

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв виключив громадського діяча Дементія Білого з ініціативної групи зі створення нового складу громадської ради.

Дементій Білий розповів Суспільному, що не знає причини, чому його виключили зі складу ініціативної групи.

«Я не знаю, чому так сталось. Знаю, що готувалось розпорядження для міського голови, де мене було включено до складу ініціативної групи, бо я був у складі минулого разу і ще кілька разів, коли формувався цей склад. Можливо, це якось пов’язано з громадською роботою. Нещодавно наша організація підготувала звернення до міського голови щодо парку «Ювілейний», виконавчий комітет на початку березня затвердив новий перелік парків та скверів, деякі з них пропустили. Ми подали звернення за нашої активної участі провести круглий стіл з цього питання».

Дементій Білий говорить, що ініціативна група зі створення громадської ради – це технічний орган. Додав, що крім нього, там є представники громадських організацій, очолив цей орган керівник спортивного клубу Артем Чайковський.

«Сьогодні, 6 травня, було перше засідання, до складу ініціативної групи включили громадського діяча Артема Чайковського. Але те, що мене виключили, означає, що там є лише 3 представники громадських організацій із 7 членів. Зараз розпочався процес створення нового складу громадської ради. Перший етап – міський голова створив ініціативну групу з числа громадських діячів та представників влади. Вони будуть збирати документи від громадськості для участі в установчих зборах нового складу громадської ради, перевіряти документи».

Дійсний голова громадської ради при міському голові Олександр Мошнягул говорить, що не розуміє, чому Дементія Білого виключили зі складу ініціативної групи.

«Ми готували нове розпорядження про формування ініціативної групи, Дементій був координатором, проводив загальні збори, і цього року, знаю точно, у списку був Білий. Як стало відомо з оприлюдненого документу, його там немає. Це мене дуже здивувало, там не відбулось великої ротації, просто два колишніх члени не були у складі, додали двох нових членів ініціативної групи, вони обидва з бюджетної сфери, два керівники бюджетних профспілок, причому один з них — керівник профспілок працівників виконкому. У мене немає обурення, я просто не розумію, як це сталось. Дементій – дуже досвідчена людина, може це сталось через його принциповість та фаховість громадського процесу. Громадська рада має бути прозорим об’єднанням, саме тут має керувати порядна, фахова людина».

Суспільне намагається отримати коментар Херсонського міського голови з цього приводу.

Суспільне Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: