До уваги херсонців: оприлюднено середні суми знижок за опалення за січень

Середня сума знижки в платіжці за послугу з централізованого опалення по абонентам області в розрізі квартир складе: 68, 15 грн. для однокімнатних квартир, 89, 01 грн. для двокімнатних квартир 101, 37 грн. для трикімнатних квартир. Таку інформацію оприлюднив Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації сьогодні, 17 лютого, під час засідання обласної ради розвитку громад та територій.

Згідно з повідомленням, загалом теплопостачальними підприємствами Херсона та області за січень 2019 року проведено перерахунки 89 602 абонентам. Відповідні дані в розрізі підприємств розміщено на їхніх інформаційних стендах, на офіційних сайтах та наданих платіжках.

Нагадаємо: Урядом України прийнято постанову від 24 грудня 2019 року №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу». Вищевказана постанова доведена до виконання підприємств.

Так, за січень 2019 року підприємствами теплоенергетики області нарахування за спожиту теплову енергію та послугу з централізованого опалення було здійснено за діючими тарифами із застосуванням коригуючого коефіцієнта (від 0,87 до 0,97) для врахування зміни ціни природного газу (від 4942,0 грн/тис.куб.м без ПДВ до 6235,51 грн/тис куб м без ПДВ).

Важливо, що відповідно до вимог вищезазначеної постанови перерахунок можливо виконати лише з врахуванням зниження ціни природного газу, проте без врахування змін вартості послуг з транспортування та його розподілу, росту ціни електроенергії (з урахуванням вартості послуг з постачання, тарифів на послуги з передачі та розподілу електроенергії) екологічного податку, росту тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

Відео за темою:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: