Доля в. о. голови Херсонської ОДА залежить від завершення скандального довгобуду

Від того,  як буде завершене будівництво мостопереходу в Херсоні, залежить майбутнє заступника голови Херсонської ОДА Сергія Козиря, якого призначено в. о. голови ОДА.

Про це повідомляє кореспондент Depo.Херсон.

Як розповів прес-конференції з нагоди закінчення роботи на посаді голови Херсонської ОДА Юрій Гусєв, майбутня кар’єра Сергія Козиря залежить від успішності добудови мостопереходу в Херсоні замість існуючого переїзду через залізницю по пр. Адмірала Сенявіна — вул. Залаегерсег — найскандальнішого довгобуду обласного центру. І досі розслідується справа про зникнення 41,4 млн грн, виділених на будівництво мостопереходу ще у 2014 році.

«Президент поставив завдання добудувати мостоперехід. Залежно від того, як Сергій Козир з цим впорається, і буде прийматися рішення», — сказав Юрій Гусєв.

Нагадаємо, нещодавно будівництво об’єкту було профінансовано з держбюджету на 300 млн грн. Також Департамент інфраструктури Херсонської ОДА без відкритих торгів шляхом переговорної процедурі уклав угоду з ПрАТ «Укратоменергобуд» на додаткові роботи по будівництву шляхопроводу в Херсоні на 173,8 млн. грн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: