Ефект легалізації азартних ігор: турецькі компанії можуть побудувати готелі в Херсоні та Одесі

Це стало відомо з джерела “Рейтинг Букмекерів”, который опублікував думку юриста та політичного експерта аналітичної групи «Левіафан» Сергія Назаренко. За його словами, компанії з Туреччини зацікавлені у будівництві комфортабельних готелів у Херсоні та Одесі.

 

Що каже експерт? Цитуємо інформацію з джерела:

«Попри побоювання юристів та скептиків Володимир Зеленський таки підписав Закон «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Як раніше зазначав, прибутки в державний бюджет будуть не відразу, поки створиться регулятор, напишуть ліцензійні умови й почнуть працювати. А от прибутки від суміжних галузей економіки можуть бути вже зараз.

Мова йде про готельний бізнес, а саме про міжнародний. Впевнений, що міжнародні готельні мережі жваво відреагують на звістку про те, що в Україні з’явиться цивілізований гральний бізнес. Ми маємо багато перспективних місць для розташування 5-ти зіркових готелів з казино, це і міста мільйонники, куди відносяться туристичні Одеса і Київ, це Львів, також курортні міста, такі як Буковель, Славське, Чорноморськ, інші.

Навіть з‘являється інформація, що турецькі компанії вже зацікавлені в тому, щоб будувати для своїх же турецьких туристів комфортабельні готелі в Одесі та Херсоні.

Існує твердження, що у найближчі 2-3 роки світовий готельний бізнес буде відновлюватися після пандемії, а тому світові готельні мережі не будуть інвестувати й готелі не з’являться. Але я не розділяю цей скепсис, навпаки українські інвестори почнуть переорієнтовуватись на внутрішній ринок і вкладати у готелі тут, а не в Туреччині чи Хорватії. І навпаки через обмеження на подорожі для вітчизняних туристів можна отримати внутрішній попит.”

Також на своїй сторінці в мережі Facebook Сергій Назаренко додає:

“Хтось бачить проблему, а хтось шанс в одній і тій же ситуації. Все залежить від вашого кута зору». 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: