Екс-депутату Херсонської міськради без конкурсу віддають землю під оренду

Раніше, ми вже повідомляли про земельні махінації пов’язані з продовженням договорів оренди землі. Проте ані працівники міської ради, ані сам Ігор Колихаєв ніяк не відреагували на прохання зняти з порядку денного питання про надання дозволів ТОВ «ГАЗ АВТО»ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАПІТАЛ-БУД» тощо.

Тепер мова піде про надання дозволу ТОВ «Преміум Є» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Університетській, 25-а в м. Херсоні.

Цікаво, що одним із бенефіціарів ТОВ «Преміум Є» є екс-депутат міськради Боржков Валерій Володимирович, який вже засвічувався в інших земельних корупційних скандалах.

Так заявлена для розроблення проекту землеустрою для відведення в оренду земельна ділянка є вільною від забудови, а це забороняє її надання поза конкурсних засад з метою забезпечення рівності і доступності отримання  прав на землю громадянами України.

Не зважаючи на ці істотні підстави для відмови у наданні дозволу на оренду, питання все одно вносять до розгляду на сесію. Питання – чому цього не помічають працівники юридичного відділу, члени постійної земельної комісії міської ради та особисто Ігор Вікторович Колихаєв.

Громадська організація «Народний контроль» звернулася особисто до міського голови  Ігоря Колихаєва з проханням зняти з порядку денного питання надання дозволу ТОВ «Преміум Є» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Університетській, 25-а в м. Херсоні, оскільки такі дії порушують інтереси територіальної громади та чинне земельне законодавство України.

Як бачимо, останнім часом почастішали факти відвертої земельної корупції працівників Херсонської міської ради на чолі з мером Ігорем Вікторовичем Колихаєвим, які вперто ігнорують інтереси херсонців всупереч земельному законодавству.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: