Екс-мер Херсона Миколаєнко знову не з’явився до суду (відео)

Вчора, 31 січня у Херсонському міському суді мали розглядати по суті справу колишнього міського голови Херсона Володимира Миколаєнка.

Він не з’явився до судової зали — засідання перенесли.

За словами адвоката Юрія Жука, його підзахисний не з`явився на суд через стан здоров`я.

«Сьогодні зателефонував обвинувачений і повідомив, що в суботу робив 3 дозу вакцини від COVID-19. Сказав, що після отримання вакцини у нього піднялася температура, про що він надав відповідну довідку і тому він не може сьогодні прибути до зали суду», — каже адвокат.

У відповідь прокурор Олексій Кудь сказав, що Володимир Миколаєнко систематично не з`являється на судові засідання.

«Якщо ми детально проаналізуємо вимоги ККУ, які регламентують законні підстави для неявки до суду, то серед них немає вакцинації, поганого самопочуття та тому подібне. Тому сторона обвинувачення вважає, що це — умисна неявка, яка покликана затягнути судовий розгляд кримінального процесу», — говорить прокурор Херсонської обласної прокуратури.

Суддя Олександр Зубов зобов`язав обвинуваченого колишнього міського голову Херсона на наступне засідання надати медичну довідку про причини неявки на судове засідання.

«У випадку не надання довідки застосувати до обвинуваченого привід, про що скласти ухвалу на виконання до органів поліції за місцем проживання», — розповів суддя.

Довідка

Колишнього Херсонського міського голову Володимира Миколаєнка обвинувачують у службовій недбалості через те, що він затвердив акт виконання робіт з упорядкування ліцензійної програми для центру адмінпослуг, яка не працює досі. Згідно з матеріалами справи, колишній голова завдав міському бюджету збитків на суму 250 тисяч гривень.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: