“Фатальний корпоратив”: відомі подробиці загибелі жінки у центрі Херсона

38-річну жительку Комишан Яну Судакову, яка пропала біля ресторану “Моцарт” в центрі Херсона, кілька днів шукала поліція та волонтери. 24 грудня ввечері вона разом з колегами відзначала корпоратив в розважальному закладі. 

Відомо, що Судакова вийшла з ресторану на вулицю без верхнього одягу. Увагу на зникнення жінки її колеги спочатку не звернули увагу. Шукати її почали через декілька годин. До поліції звернувся чоловік Яни вранці, коли та не прийшла вночі додому.

В поліції спочатку розглядали версію, що жінка могла сісти в автомобіль, який забрав її з ресторану. Були опитані всі учасники корпоративу. Тіло Яни Судакової знайшли на третій день після зникнення на території закладу “Моцарт” в покинутій будівлі. Допомогло цьому записи з камер відеоспостереження. Судмедексперти не виявили слідів насильницької смерті. Жінка просто замерзла та втратила свідомість.

Наразі всі деталі загибелі встановлює поліція, яка відкрила кримінальне провадження за статтю “Умисне вбивство” з позначкою “Нещасний випадок”.

Джерело

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: