ФІФА збільшила інвестиції в футбол в п’ять разів

Міжнародна федерація футболу збільшила інвестиції в футбольну галузь в п’ять разів, незважаючи на пандемію коронавируса, заявив президент організації Джанні Інфантіно під час засідання Конгресу ФІФА.

 

Портал Bookmaker Ratings цитує представника федерації: 

 

 «Цей крихітний вірус показав нам, як ми уразливі.  Але він також показав, як ми взаємопов’язані, тому що раніше не було таких сильних змін як в світі, так і в футболі.  Цей вірус також показав нам, що здоров’я — найважливіша річ, яку ми маємо.  І я хотів би подякувати вам за єдність і солідарність, які ви продемонстрували в цей нелегкий час.  Я також хотів би подякувати Раді ФІФА, тому що ми змогли оперативно зреагувати і підготувати план щодо пом’якшення наслідків коронавірусу, на який було виділено $ 1,5 млрд. Ми змогли це зробити, тому що ФІФА знаходиться в хорошому фінансовому стані».

 

Також президент організації зазначив, що для реалізації заходів підтримки були використані заощаджені федерацією кошти: 

 

 «Ми збільшили інвестиції в футбол в п’ять разів.  Ми змогли заощадити значні кошти, які на знадобилися.  Це не ФІФА зіткнулася з кризою, а футбол, і для мене абсолютно ясно, що ФІФА повинна допомогти галузі.  У нас є гроші, тому що в новій ФІФА день більше не зникають, вони йдуть туди, куди слід — в футбол, на допомогу футболу».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: