Фірма херсонця, якого затримало СБУ, незаконно отримала земельну ділянку у центрі міста (документи)

Про це повідомив у соціальній мережі facebook політик Віталій Богданов:

За допомогою інструментів відкритих даних продивились бізнес, затриманого СБУ Мухригіна: виявилось крім туристичного напрямку (фірма Регатос), є ще така собі ПФ «Форвард», яка заснована була ще 25 років тому, але перед самим затриманням (23.07.21) отримала земельну ділянку 0,0650 га на Ушакова,29 на сесії міськради?

Як у своєму повідомленні додає Богданов, в цьому рішенні сесії стосовно приватної фірми Мухригіна «прекрасно» усе, але головне формулювання «передати» земельну ділянку!

Тобто виявилось, що а ні чиновників, а ні депутатів не зацікавило, що не було попереднього дозволу, тобто було самовільне будівництво якогось об’єкту нерухомості, але і з об’єктом — відверта біда — згідно з реєстром прав власності — «недобудована нежитлова будівля (готовність 5%) — як? Ви тільки уявіть п’ять відсотків самовільної будівлі і ти вже отримуєшь земельну ділянку … Тут без «магії» точно не обійшлось…, — написав Віталій Богданов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: