Фірма пов’язана з херсонською депутаткою ухиляється від сплати податків

ТОВ Ітака, яка до недавнього часу займалася херсонським сміттєзвалищем, має заборгованості по податках на суму у 800 тисяч гривень. Діяльність підприємства пов’язана з депутаткою Херсонської міської ради Альоною Ротовою.

Ось що повідомляє херсонський політик Віталій Богданов у соцмережі фейсбук:

#АГН

вчора в судових реєстрах з’явилось нове повідомлення стосовно сумнозвісної ІТАКИ , яка завезла нам чорногорський «вантаж»! Виявляється, що ця фірмочка звідки дуже швидко засновниця-депутат Ротова евакуювалась — вже має величезну заборгованість по податкам! Податкова вже виграла суд на суму близько 800 тисяч і це лише частина, бо об’єми сміття, які декларувала приватна фірма вдвічі занижені.
Так куди поділись усі гроші??? Протягом останніх 5 років ця приватна структура збирала грощі з усього міста за ввезення на полігон сміття, навіть за скандальний чорногорський пісок вони офіційно на рахунок отримали передоплату сотні тисяч гривен — а до бюджету шиш …

https://opendatabot.ua/court/95490816-c2ee1dfe946b2205c62a5f49ea2c9b18

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: