У Херсоні відбувся Всеукраїнський турнір з гри в нарди

30 травня, до Дня прикордонника, у Херсоні пройшов фінал ювілейного 10-го Всеукраїнського турніру з гри в нарди пам’яті  Миколи Вишняка.

Микола Вишняк – наш земляк, воїн-афганець, бард, який своїми піснями і своєю мужністю прославив Херсонщину. У 2010 році він трагічно загинув від бандитської руки.

Організатор пам’ятного турніру – Херсонська обласна організація інвалідів та ветеранів прикордонної служби «КОРДОН».

Через пандемію коронавірусу цього року до Херсона, на відміну від  попередніх років, не приїхали учасники з інших міст України. Тож, 16 фіналістів визначилися під час відбіркових турів, що протягом трьох місяців проходили у різних районах Херсонської області.

Традиційно участь у змаганнях взяли представники Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, а також військовослужбовці авіації ЗСУ.

У результаті запеклої, але чесної боротьби переможцями цьогорічного турніру стали херсонці Володимир Фесенко – перше місце, на другому місці Олександр Соколов, третій — Віктор Дуфенюк.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: