Форс-мажор зірвав виставу у херсонському театрі

У Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Куліша в останній момент довелося перенести улюблену глядачами виставу «За двома зайцями», на яку городяни вже розкупили квитки. Причому винуватцем «форс-мажору» виявився трос.

На знімку: гендиректор театру Олександр Книга оглядає механізм, який вийшов з ладу.

Сталевий канат завдовжки п’ятдесят метрів і 150 міліметрів у діаметрі був частиною механізму барабану, який обертав сцену, дозволяючи швидко міняти декорації. І от він розірвався просто в розпал репетиції, і барабан закляк. А без обертання сцени ефект від комедії був геть не той. Генеральний директор театру Олександр Книга каже, що технічні працівники оббігали півміста у пошуках нового тросу. І таки відшукали його у спеціалізованому магазині, але по ціні майже у п’ять тисяч гривень.

Однак біда у тому, що, за великим рахунком, міняти треба не тільки трос, а й усе обладнання сцени. І воно, і будівля театру не бачили капітального ремонту ще з часу свого відкриття у 1962 році, але на нього все ніяк гроші не знайдуться. Заробити таку величезну суму своєю працею актори не можуть, а в обласному бюджеті її все ніяк не нашкребуть.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. Херсон. Голос УКРАЇНИ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: