Французи за 150000 євро від ЄС вирішують транспортну кризу Херсону

У 2020 році французька компанія «Egis» виграла грант у розмірі 150 тис. євро для розробки Плану сталої міської мобільності. Отримання цього гранту стало можливим завдяки системній співпраці Херсона з міжнародними партнерами. Наприкінці 2018 року в Херсоні розпочалася співпраця міської влади та ЄБРР щодо отримання кредиту в розмірі 10 млн євро на придбання 50 нових тролейбусів. В рамках проєкту також місто отримає 1, 5 млн євро безповоротного гранту на модернізацію тролейбусної інфраструктури (реконструкція тягових підстанцій, заміна контактної мережі, продовження чинних маршрутів у мікрорайонах Таврійський та Корабел, тощо).

Компанія «Egis» була обрана в результаті проведення конкурсу серед 6 компаній, попередньо відібраних Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), з Великобританії, Франції, Німеччини, Греції та Ізраїлю.

Як результат, представники компанії 26 серпня запрошують херсонців до обговорення Плану сталої міської мобільності, яке відбудеться в Urban CAD о 18:00 – 19:30. Під час зустрічі будуть презентовані результати опитування мешканців Херсона щодо їхньої транспортної поведінки, огляд проблематики розвитку транспорту Херсона та план дій наступних зустрічей, до яких Ви також можете долучитися. За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до експертки проєкту Ірини Бондаренко, [email protected].

Місто Херсон працює над розробкою Транспортної моделі Херсона та Плану сталої міської мобільності (ПСММ), спільно з французькою компанією @Egis Ukraina, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з 2020 року.

План сталої міської мобільності – це стратегічний план, створений для задоволення потреб у пересуванні (мобільності) людей та бізнесу у містах і навколо них, задля досягнення вищого рівня життя. Важливим у ПСММ є залучення громадськості до процесу розробки, аби врахувати потреби усіх категорій мешканців. Чимало міст ЄС уже розробили та впроваджують ПСММ, а до 2030 року таких міст має стати ще більш, згідно зі Стратегією сталої мобільності ЄС.

В Україні Плани сталої міської мобільності уже розроблені та частково затверджені у Львові, Житомирі, Полтаві, Миколаєві, і ще кілька міст розробляють такі плани зараз – серед них і Херсон та Харків.

Джерело — Херсон.Транспорт 2.0

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: