Французька компанія продемонструвала херсонцям як працює транспортна модель міста (відео)

У вівторок, 2 листопада відбулася чергова зустріч з обговорення Плану сталої міської мобільності Херсона в онлайн форматі з огляду на карантинні обмеження.

Експерти транспортної консалтингової компанії Egis та ХНАДУ продемонстрували, як працює транспортна модель міста і пояснили яким чином цей інструмент допоможе фахівцям і міським транспортним керівникам приймати ефективні рішення з оптимізації системи громадського транспорту.

Презентація «Транспортна модель: як це працює»: https://transport.ks.ua/wp-content/uploads/2021/11/2021-10-19-transport-model-v3.pdf

Також спікери презентували принципи планування мережі громадського транспорту м. Херсон – ці принципи стануть основою заходів з розвитку громадського транспорту громади.

Презентація «Принципи сталого планування для громадського транспорту»: https://transport.ks.ua/wp-content/uploads/2021/11/2021-10-19-principles-of-put-network-improvement-v2.pdf

Після презентацій експерти відповідали учасникам заходу на поставлені запитання.

Розроблення Плану сталої міської мобільності (ПСММ) для Херсона триває з 2020 року, спільно з французькою компанією Egis, за рахунок 150 тис. євро грантових коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до експертки проєкту Ірини Бондаренко, [email protected].

Нагадаємо:

План сталої міської мобільності – це стратегічний план, створений для задоволення потреб у пересуванні людей та бізнесу у містах і навколо них, задля досягнення вищого рівня життя. Важливим у ПСММ є залучення громадськості до процесу розробки, аби врахувати потреби усіх категорій мешканців. Чимало міст ЄС уже розробили та впроваджують ПСММ, а до 2030 року таких міст має стати ще більш, згідно зі Стратегією сталої мобільності ЄС.

В Україні Плани сталої міської мобільності, хоч і не є обов’язковими документами, однак уже розроблені та затверджені у Львові, Житомирі, Полтаві, Миколаєві, а ще кілька міст розробляють такі плани зараз – серед них і Херсон, Суми, Тернопіль та Харків.

Джерело — Херсон.Транспорт 2.0

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: