Футбольні клуби Херсонщини проводять спільний тренувальний збір у Новій Каховці

У Новій Каховці, що на Херсонщині, футбольні клуби другої ліги ФК  «Енергія» та ФК «Таврія» проводять тренувальний збір.

Про це кореспонденту Online НК розповів президент федерації футболу Нової Каховки, заступник міського голови Леонід Чурсинов.

На сьогодні новокаховчан тренує новий головний тренер Едуард Хавров. Під його керівництвом команда 30 січня провела товариський матч у Миколаєві з місцевим клубом, який грає у першій лізі. Гра закінчилась з рахунком 1:0 на користь господарів. В той же день “Таврія” теж поступилась миколаївцям з рахунком 0:2.

Колишній головний тренер “Енергії” Олег Федорчук очолив “Таврію” Сімферополь, з якою і проводить цей тренувальний збір.

У міжсезоння в командах йде перегляд нових потенційних гравців, які можуть підсилити команди перед стартом весняної частини чемпіонату.

У планах президентів клубів Володимира Коваленка та Данили Репілевського втілення спільних проектів у розвитку футбольної інфраструктури Нової Каховки, побудови футбольної школи, яка б стала базою для комплектування обох клубів, виховання зірок українського футболу.

Зараз йде процес відпрацювання механізмів взаємодії і напрацювання необхідної організаційної бази.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: