Генічеські депутати проти виділення бюджетних коштів на аеропорт (відео)

Якщо є такі круті інвестори, нехай виділять кошти на аеропорт. А то виходить, що ми у людей забираємо бюджетні кошти і даємо “крутеликам”, щоб вони на вихідні дівчат на літаках привозили. Це злочин, при тому що в нас нема води“, – такими словами Олександр Пінаєв підтвердив настрої більшості депутатів на рахунок аеродрому в Стрілковому.

Про це повідомляє “Новий Візит”.

Все почалося з розгляду на сесії питання про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства та екології на території Генічеської міської територіальної громади на 2021 рік.

Були й тут зміни, які стосувалися розвитку малої авіації з реалізації планів польового аеродрому у Стрілковому. Депутати зразу поцікавилися фінансовою стороною зазначеного питання. А коли стало зрозуміло, що передбачається і фінансування з бюджету громаду, це багатьом не сподобалося.

Народні обранці почали висловлювати невдоволення. Стало зрозуміло, що протягування змін пов’язаних з аеродромом може провалити голосування за весь проєкт рішення. Тоді на сесії, щоб не ставити під загрозу прийняття всіх змін, виключили пункт рішення, що стосувався аеродрому.

Цікаво, що керівники громади, якось спокійно погодилися на такий варіант подій. А чому, стало відомо трохи пізніше. Про подальші аеродромно-комунальні зав’язки в наших наступних матеріалах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: