Голова Антонівської селищної ради перешкоджає доступ громадянам до річки

Голова Антонівської селищної ради Ігор Семенчев поблизу свого будинку встановив паркан та ворота, чим обмежив мешканцям селища доступ до Дніпра. Відтак, голова Антонівки порушив Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування«.

У Законі зазначається, що обмеження у будь-який спосіб безперешкодного або безоплатного доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів  річок, водойм та островів для загального водокористування, крім випадків, передбачених законів забороняється і тягне за собою накладення штрафу на громадян від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: