Голова селищної ради Антонівки Ігор Семенчев-молодший подав декларацію про доходи за 2019 рік. У ній він вказав квартиру у Херсоні, площею майже 223 кв.м., придбану у 2009 році. Минулого року Семенчев почав їздити на новенькій BMW X7, яка зареєстрована на третю особу, не вказану у декларації.
Дохід голови Антонівки у 2019-му склав 355 тисяч гривень. Також у декларації вказано, що Семенчев сплатив 33 тисячі гривень аліментів дочці та витратив 25 тисяч на проведення експертного дослідження.
Можливо інше майно Ігор Семенчев записав на свою цивільну дружину — Тетяну Докучаєву, яка у 2016 році отримала з бюджету Антонівки 386 тисяч гривень. Також був судовий процес проти Докучаєвої за позовом ТРЦ «Фабрика». Цивільна дружина голови Антонівки заборгувала більше півмільйона гривень за оренду торгової площі. У 2019 році свою причетність до Ігоря Семенчева підтвердила сама Тетяна Докучаєва. Її фото та підпис «Тетяна Семенчева» зʼявилося на обкладинці місцевого глянцю.