Голова Білозерської ОТГ і надалі залишатиметься у СІЗО — рішення суду (відео)

Херсонський апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід — перебування під вартою голові Білозерської територіальної громади Антоніні Чередник. Її заарештували тиждень тому, через порушення обов′язку — не відвідувати приміщення Білозерської селищної ради. Отримала голова ТГ цю заборону через попереднє кримінальне правопорушення.

Перед початком засідання під стінами суду зібралися ті, хто підтримують новообрану голову Білозерської ОТГ Антоніну Чередник:

«Це моя особиста думка, це навмисне блокування роботи новообраної голови. І незгода політичних конкурентів, які програли ці вибори. Ось таким чином люди хочуть прийти до влади», — говорить учасниця мітингу Елла Петренко.

«Треба вирішити: народ обрав, то людина має працювати. ОТГ на сьогодні від того, що Антоніна Чередник не працює, страждає. Ми втрачаємо дорогоцінний час, коли немає керівника. Ми не можемо нормально розвиватися», — говорить учасник мітингу Євген Шепель.

Антоніну Чередник захищають три адвокати. Всі вони наполягають на тому, що утримання під вартою є необґрунтованим. Сама жінка вини своєї не визнає.

«Я, коли піднімалася, то я піднімалася на нову посаду. Сесія каденція сьома вже закрилася. Посада голови вже не дійсна була. Все змінилося юридично. Ми змінили печатки, ми міняли статути. Все змінилося. Зараз ліквідувався , не має як такої селищної ради, яка була Бєлозерського району Херсонської області. Я бачила, що мий опанент, який двічі програв на виборах вже розпочинав вести сесію. Це було я вважаю, захоплення влади», — говорить Антоніна Чередник.

Суд залишив без задоволення клопотання адвокатів. Два місяці Антоніна Чередник буде у слідчому ізоляторі.

Автори: Ольга Ляшенко, Ігор Педченко

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: