Херсонський апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід — перебування під вартою голові Білозерської територіальної громади Антоніні Чередник. Її заарештували тиждень тому, через порушення обов′язку — не відвідувати приміщення Білозерської селищної ради. Отримала голова ТГ цю заборону через попереднє кримінальне правопорушення.
Перед початком засідання під стінами суду зібралися ті, хто підтримують новообрану голову Білозерської ОТГ Антоніну Чередник:
«Це моя особиста думка, це навмисне блокування роботи новообраної голови. І незгода політичних конкурентів, які програли ці вибори. Ось таким чином люди хочуть прийти до влади», — говорить учасниця мітингу Елла Петренко.
«Треба вирішити: народ обрав, то людина має працювати. ОТГ на сьогодні від того, що Антоніна Чередник не працює, страждає. Ми втрачаємо дорогоцінний час, коли немає керівника. Ми не можемо нормально розвиватися», — говорить учасник мітингу Євген Шепель.
Антоніну Чередник захищають три адвокати. Всі вони наполягають на тому, що утримання під вартою є необґрунтованим. Сама жінка вини своєї не визнає.
«Я, коли піднімалася, то я піднімалася на нову посаду. Сесія каденція сьома вже закрилася. Посада голови вже не дійсна була. Все змінилося юридично. Ми змінили печатки, ми міняли статути. Все змінилося. Зараз ліквідувався , не має як такої селищної ради, яка була Бєлозерського району Херсонської області. Я бачила, що мий опанент, який двічі програв на виборах вже розпочинав вести сесію. Це було я вважаю, захоплення влади», — говорить Антоніна Чередник.
Суд залишив без задоволення клопотання адвокатів. Два місяці Антоніна Чередник буде у слідчому ізоляторі.
Автори: Ольга Ляшенко, Ігор Педченко