Голова Херсонської ОДА: Не варто відвідувати кладовища під час поминальних днів (відео)

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв через соцмережу facebook звернувся до херсонців:

Звернення голови Херсонської ОДА щодо перенесення поминальних днів

Христос Воскрес, шановна громадо Херсонщини!За довгі роки у нас склалася традиція — відвідувати могили своїх рідних під час поминальної неділі, після Великодня. Цього року через поширення епідемії коронавірусу та карантинні обмеження будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути для нас небезпечними. Дорогі херсонці, я хочу подякувати всім, хто дотримувався рекомендацій МОЗ та провів Великдень вдома. Я сподіваюсь на ваше розуміння і в подальшому. Ще минулого тижня обласною комісією ТЕБ і НС було прийнято рішення про закриття кладовищ в області на час поминальних днів – з 20 квітня по 3 травня. Проведення обрядів поховань дозволяється із дотриманням заходів особистої безпеки. Я прошу всіх із розумінням ставитись до цих заходів, адже це передусім ваша безпека та безпека ваших близьких. В рамках боротьби з коронавірусом відповідні заходи застосовують й інші європейські країни. Не варто відвідувати кладовища під час поминальних днів. Суть поминання – це молитва, тож давайте згадаємо про тих, кого вже немає з нами, у наших з вами домівках! А відвідати могили можна буде після карантину, на Троїцьку батьківську суботу. І пам`ятайте, що поминання померлих можливе будь-якого дня у приватній чи церковній молитві.Дякую всім за відповідальне ставлення і розуміння, аджелише разом ми подолаємо коронавірус і вийдемо з карантину більш згуртованими і сильними.

Опубликовано Херсонська обласна державна адміністрація Среда, 22 апреля 2020 г.

Христос Воскрес, шановна громадо Херсонщини!

За довгі роки у нас склалася традиція — відвідувати могили своїх рідних під час поминальної неділі, після Великодня. Цього року через поширення епідемії коронавірусу та карантинні обмеження будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути для нас небезпечними.
Дорогі херсонці, я хочу подякувати всім, хто дотримувався рекомендацій МОЗ та провів Великдень вдома. Я сподіваюсь на ваше розуміння і в подальшому.

Ще минулого тижня обласною комісією ТЕБ і НС було прийнято рішення про закриття кладовищ в області на час поминальних днів – з 20 квітня по 3 травня. Проведення обрядів поховань дозволяється із дотриманням заходів особистої безпеки. Я прошу всіх із розумінням ставитись до цих заходів, адже це передусім ваша безпека та безпека ваших близьких.

В рамках боротьби з коронавірусом відповідні заходи застосовують й інші європейські країни.

Не варто відвідувати кладовища під час поминальних днів. Суть поминання – це молитва, тож давайте згадаємо про тих, кого вже немає з нами, у наших з вами домівках! А відвідати могили можна буде після карантину, на Троїцьку батьківську суботу. І пам`ятайте, що поминання померлих можливе будь-якого дня у приватній чи церковній молитві.

Дякую всім за відповідальне ставлення і розуміння, адже
лише разом ми подолаємо коронавірус і вийдемо з карантину більш згуртованими і сильними.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: