Голова Лазурненської селищної ради звернувся до голови ОДА (фото, відео)

Голова Лазурненської селищної ради Сергій Бєлік замість листуванню надає перевагу сучасним методам комунікації, тому вирішив звернутися до голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва через персональну сторінку у Фейсбук з приводу неякісного будівництва амбулаторії у їхньому селищі.

«Звертаюсь до голови ХОДА Гусєва Юрія Веніаміновича. Впевнений, що Вам просто передають недостовірну інформацію стосовно будівництва. Тому що стан справ насправді жахливий! Цей об‘єкт повинен бути прикрасою нашого селища, а не навпаки! Прошу Вас особисто перевірити та зробити відповідні висновки стосовно будівництва амбулаторії в смт ЛАЗУРНЕ. Сподіваюсь на порозуміння,» – зазначив Сергій Бєлік на сторінці у Фейсбук.

У коментарі журналістам «Першого регіонального» Сергій Бєлік повідомив, що будівництво триває вже майже рік, але робота просувається дуже повільно, повідомляє ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ.

За словами Сергія Бєліка, близько тижня тому до Лазурного з інспекцією в лабораторію приїжджав заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир. Для вдалих фото та відео на об’єкт пригнали працівників і зафіксували процес будівництва. А вже найближчими днями підрядник призупинив роботу взагалі і не розпочав по сьогоднішній день.

Сергій Бєлік:
«Люди, які займалися будівництвом на об’єкті кажуть, що їм не виплачували зарплатню. Там працювало десь дві людини, які дуже повільно виконували роботи. Але обурює те, наскільки неякісно це робилося. При покритті криши, ремонті самої будівлі просто не дотримувалися жодних технологій. Ані стяжки, ані обробки стін за майже рік роботи не було виконано. Щопонеділка ми доносимо цю інформацію з нашого району в область, але чиновники не реагують. Мабуть, Юрію Гусєву про це не повідомляють».


Голова Лазурненської селищної ради повідомив, що вже у серпні цього року представники ХОДА планують запустити лабораторію в експлуатацію. Але його хвилює питання: що запускати, якщо нові матеріали від будівлі просто відвалюються. Він особисто сьогодні відзняв відео, на якому це добре видно».

Опубликовано Сергеем Беликом Понедельник, 22 июня 2020 г.

Сергій Бєлік зазначає, що на співфінансування будівництва амбулаторії з бюджету громади селища було виділено 580 тис. грн. Держава виділила набагато більше, адже загальна вартість проєкту сягає більше 5 млн. грн.

Опубликовано Сергеем Беликом Понедельник, 22 июня 2020 г.

Чи направляються отримані кошти у будівництво, залишається питанням, адже не помітно якості та оперативності у виконанні робіт.

Нагадаємо, що в Херсоні також об’єкт «Великого будівництва», дороги по вул. Паравозній застопорився.

Ремонт доріг

Довгоочікуваний ремонт по вул. Паравозній застопоривсяБюрократична тяганина. Через непогодженості між міськрадою і обласною адміністрацією ремонт на вулиці Паровозній уже майже три тижні як стоїть.

Опубликовано КАНАЛ "ВТВ плюс" — Новини Херсона Четверг, 18 июня 2020 г.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: