Голова Мирненської ОТГ, якого підозрюють в замовленні нападу на депутата, програв апеляцію

Очільник Мирненської ОТГ Херсонської області Андрій Сучок залишиться під вартою. Відповідне рішення виніс Одеський апеляційний суд, який розглядав скаргу голови громади. 

Ухвала оприлюднена в реєстрі судових рішень. Рішення апеляційного суду не підлягає касаційному оскарженню, зазначено в документі.

Нагадаємо, що Андрія Сучка підозрюють в замовленні нападу на депутата та голову акціонерного товариства “Червоний Чабан” Віктора Дзяткевича. за версію слідства, Андрій Сучок пообіцяв за побиття потерпілого з особливою жорстокістю виконавцю нападу 7 тисяч доларів США. Замовник передав першу частину винагороди, що було задокументовано слідчими Служби безпеки України. Далі правоохоронці зімітували напад на Дзяткевича та його дружину в Одеській області. Затримання голови ОТГ відбулося під час передачі другої частини коштів.

Сам же Сучок на судовому засіданні щодо обрання запобіжного заходу заявив, що мав намір здійснити замах, але із завданням тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Джерело

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: