Голова Новотроїцької громади: Отримую біля 50 тис. грн на місяць, бо не хочу красти

Голова Новотроїцької селищної громади Петро Збаровський повідомив про свою заробітну платню після останніх публікацій видання “Новий Візит”.

Про це очільник громади написав в одній з соціальних мереж.

За словами Збаровського, він отримує близько 50 тисяч гривень, бо не хоче красти.

На сьогодні я отримую біля 50 тис. грн на місяць (на руки). Не хочу красти, краще по чесному. І бізнесу також не маю, і автомобіль узяв у розстрочку, і рахунків не маю, і іншої розкоші. Не заглядаю хто і скільки заробляє, але точно знаю, що у середньому подібні керівники мають таку ж зарплату, а в успішних підприємствах на високому рівні зарплати і працівників. Не можу сказати точно, але зарплата моїх заступників на 15-20 відсотків менше моєї“,- написав Збаровський.

Також посадовець запевнив, що новотройчанам влада дасть результат.

Запрошую бажаючих на роботу можу більш детально показати і розказати хто і чим займається. Ті напрацювання які ми маємо обов‘язково дадуть результат. Вибачте що мало інформації щодо наших планів і перспектив, ще рано озвучувати, це лише наші плани, набагато важливіше, фінансування цих планів“, – доповнив голова громади.

Нагадаємо, що “Новий Візит” у запиті на інформацію запросив дані про премії і зарплати посадовців Новотроїцької селищної ради Генічеського району. Але у відповіді отримали лише структуру апарату і розпорядження голови громади про преміювання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: