Головний санітарний лікар Херсонщини назвав причини стрімкого зростання кількості хворих на коронавірус (відео)

Наразі Херсонщина єдина область в Україні, яка знаходиться у жовтій зоні карантину. Однак протиепідемічна ситуація може змінитися у будь-який момент. Адже протягом останніх кількох днів кількість нових випадків інфікування на COVID-19 у регіоні стрімко зростає. Про це знімальній групі телеканалу «Херсон плюс» розповів головний державний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич.

Юрій Ромаскевич додає, ключовим моментом у погіршенні епідемічної ситуації стало масове відвідування нашого регіону жителями Миколаївщини, де вже кілька тижнів введений жорсткий локдаун. А сама область знаходиться в червоній карантинній зоні. Саме тому регіональною комісією з питань з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій спільно з обласною владою було прийнято рішення встановити карантинний блок пост при в’їзді до Херсона зі сторони Миколаєва для здійснення температурного скринінгу. За словами пана Юрія такі обмежувальні заходи торік вже проводилися та продемонстрували ефективність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: