Головний санлікар Херсонщини закликає переводити людей на «дистанційку»

На Херсонщині, яка перебуває у «червоній» зоні епіднебезпеки, закликають переводити максимально можливу кількість працівників закладів на роботу в режимі онлайн.

Про це написав у Фейсбуці головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич, передає Укрінформ.

«Звертаюсь до власників та керівників закладів всіх форм власності на території Херсонської області. У зв’язку з критичним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, стрімким зростанням рівнів захворюваності, госпіталізації та смертності прошу вас терміново перевести на дистанційну форму роботи максимально можливу кількість працівників», — закликав Ромаскевич.

За його словами, це знизить ризики зараження у громадському транспорті, в офісних і виробничих приміщеннях.

Він просить керівників закладів переконувати працівників вакцинуватися та дотримуватися карантинних обмежень, запрошувати мобільні бригади для колективної вакцинації в установи та на підприємства, оскільки це знизить черги в поліклініках.

Ромаскевич також закликав потурбуватися про ветеранів закладів, надати їм допомогу харчовими наборами та речами першої необхідності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: