Головний тренер херсонського «Кристалу» – про перемогу над «Гірником»

Головний тренер Кристалу Едуард Хавров – про мінімальну перемогу у контрольному матчі над Гірником (1:0).

“Гру з Гірником проводили на фоні серйозних навантажень. Сподобалась концентрація у хлопців упродовж всієї гри – ми контролювали хід зустрічі, виграли майже всю верхову боротьбу за 90 хвилин, не поступались у єдиноборствах”.

“Важливо, що деякі гравці вже змогли витримати темп матчу без замін. Дехто зіграв по 70 хвилин, але також продемонстрував непоганий рівень підготовки”.

“Гірник – доволі міцна команда, яка вже не перший рік грає практично одним складом. В них є непогане підсилення, прийшли декілька цікавих гравців. Вже стає традицією, що ми здобуваємо перемогу над Гірником наприкінці гри. В цілому, я задоволений виступом своїх підопічних – звісно, є недоліки, такі як реалізація моментів, але ми продовжуємо працювати над цим компонентом”.

“Зараз продовжуємо шукати оптимальний варіант складу, вносимо певні корективи. Поточний тренувальний збір увібрав у себе більше фізичної підготовки – думаю, що зараз ми готові приблизно на 60-70%”.

“Підсилення? Ми шукали нових гравців у Другій лізі, на перегляді перебувала достатня кількість футболістів, проте жоден з них нам не підійшов. Ведемо діалог з певними гравцями з Першої ліги – нам треба дочекатись завершення сезону. Плануємо підсилитись таким чином, аби нові футболісти покращили гру команди з першого матчу у новому сезоні”.

“Щодо контрольних поєдинків до старту сезону, то в нас заплановано ще дві гри. Наразі ми чекаємо точної дати проведення етапу національного Кубку, адже поки що є тільки попередні дати”.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: