Громадськість Херсона озвучила Президенту основні проблеми

Під час візиту на Херсонщину Президента України Володимира Зеленського його кортеж зупинили активісти «Народного контролю».

Під час зустрічі активісти озвучили Володимиру Олександровичу факти бездіяльності правоохоронців області, зокрема керівництва обласної прокуратури та поліції. Громадськість акцентувала увагу на корупційних діях прокурорів, поліції, суддів, фактах корупції в правоохоронних органах та бездіяльності. Серед них:

  • Одна зі справ стосується рейдерського захоплення майна ТОВ «Квіти Херсона». Понад 8 років за допомогою продажних правоохоронців, реєстраторів законні власники не можуть поновити свої права. У справі фігурує депутат Дмитро Больбот – однодумець кандидата в мери Володимира Сальдо.
  • Правоохоронцями, зокрема облпрокуратурою, кришується Антонівський сільський голова Ігор Семенчев, який погорів на хабарі у 80 тис. долл. й продовжує далі розбазарювати землі навіть водного фонду, що взагалі заборонено законодавством.
  • Керівник Укртрансбезпеки Херсонщини Ігор Пастух підроблює документи з метою утриматись на посаді, йде на фіктивний лікарняний, а прокуратура і суди не спішать помічати ці злочини.
  • У приватного підприємця віджимають квартири, роками гальмують справи та не можуть визначитись з ефективними слідчими діями, а фігурант злочинів на свободі.
  • Правоохоронець, який затримав браконьєрів, змушений тривалий час боротись з суддівською мафією, яка кришує браконьєрів, а прокуратура допомагає продажним суддям уникати відповідальності.
  • Правоохоронні органи затягують розслідування системних порушень посадовими особами департаменту інфраструктури Херсонської облдержадміністрації в організації пасажирських перевезень на Херсонщині.

тощо…

Президент пообіцяв організувати найближчим часом зустріч херсонців з Генеральним прокурором України Іриною Венедиктовою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: