Для чого з міського бюджету виділили кошти на Херсонський аграрний університет

Вже кілька сесій поспіль у залу міськради приходить депутат Юрій Кирилов. До цього він два роки не з являвся на засіданнях, не працював в комісіях над питаннями Херсона, як усі депутати. Ходять чутки, що цей близький до екс-губернатора Гордєєва бппшник проситься та «заносить валізи з грошима» до столичного штабу ЗЕ. Планує стати для них не просто частиною команди, а кандидатом в мери Херсона. Ось так! — любив Порошенка, полюбить і Зеленського.

Ходить він на сесії ще й тому, що у бюджетному питанні закопані чималі кошти для вузу, де він є ректором. Херсонський державний аграрний університет має отримати гроші на ремонт. При цьому звичайно такі заходи мають відбуватися за кошти державного бюджету, раптом мер Володимир Миколаєнко пропонує підтримати ректора з кишень платників податків. До речі, на сайті міськради відсутні як пояснювальна записка з цього приводу, так і таблиці з сумами, якими мер планує підгодовувати депутата Кирилова. Втім проект рішення вже ходить у кулуарах: ціна питання ремонту майже у 1,5 мільйони гривень.

На жаль, виходить, у Херсоні немає грошей на міський ХОСПІС та утримання протитуберкульозного диспансера, зате є на подарунки депутатам… Втім поки за рішення не проголосовано.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: