«ХДУ24»: у Херсонському держуніверситеті впроваджують новий електронний сервіс

Наразі у Херсонському державному університеті триває впровадження унікального сервісу «ХДУ24» – ефективного інструменту організації освітнього процесу, управління певними бізнес-процесами та налагодження комунікації зі студентством. З метою ознайомлення викладачів з інтерфейсом системи на факультетах стартували навчальні тренінги.

4 листопада одні з перших таких занять відбулися для представників деканату та професорсько-викладацького складу факультету бізнесу і права та факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету.

«Інформаційні технології мають не ускладнювати, а навпаки – полегшувати реалізацію освітнього процесу. Університет багато зробив задля ефективної й безпечної роботи наших викладачів. І сьогодні наша мета – розповісти про ті можливості, що може запропонувати університет. Зокрема, наразі активно впроваджується система «ХДУ24» і кожен з вас має розуміти її функціонал, вміти нею користуватися», – наголосила проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи ХДУ Наталія Кушнір.

У Херсонському держуніверситеті в освітній процес впроваджують новий електронний сервіс

Проректорка зазначила, що сьогодні присутнім окреслять основні моменти. А в подальшому плануються навчання саме за запитами викладачів. Відповідна робота буде налагоджена через помічників деканів з інформаційних технологій.

Більш детально про функціонал системи «ХДУ24» розповів в.о. відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури Олександр Лемещук. Саме цей відділ займається розробкою системи.

Особливість «ХДУ24» – персональні кабінети для студентів та викладачів, де сконцентровано максимум корисної інформації для освітнього процесу та управління університетськими бізнес-процесами. У планах – завантаження до застосунку студентського квитка, перепустки співробітника, мешканця гуртожитку та навіть ковід-сертифікату.

У Херсонському держуніверситеті в освітній процес впроваджують новий електронний сервіс

Источник
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: