Херсон в епіцентрі скандалу з дитячим харчуванням (відео)

Держспоживслужба та Херсонська прокуратура проводять розслідування стосовно харчування в дитячих закладах міста. Питання не тільки суттєво завищених розцінках на продукти, але в їх якості, котрої просто немає. А також антисанітарії.
Нагадаємо, що харчування в дитячих садках та школах так і лишається згідно чисельних журналістських розслідувань підконтрольним депутату Херсонської міської ради Ірині Ценкер. Після гучних скандалів у минулій каденції, фірма — монополіст «Сервіс-гранд» змінила директора Ірину Ценкер, а чоловік Ценкер вийшов з засновників підприємства. Проте згідно розслідування «Наших грошей», «Сервіс — гранд» так і орендує у неї приміщення.
Крім зміни директора та засновків відбулось і справжнє ноу-хау: крім «Сервіс — гранду» тендери почала вигравати фірма «Базісторг», котра згідно того ж розслідування «Наших грошей» орендує приміщення у ТОВ «Херсонський механічний завод», котра належить канадській фірмі та Андрію Путілову. Тут треба додати, про гучне весілля у 2018 році доньки Ірини Ценкер та сина Андрія Путілова.
ТСН закликає батьків у разі отруєння дітей в школах звертатись колективними зверненнями у Держспоживчслужбу. У свою чергу стосовно потреби скасування співпраці із «Базісторг» чисельно позвертались до Херсонської міської ради. Тож сподіваємось, що дана ситуація не лишиться поза увагою депутатів, а завдяки роботі прокуратури винні понесуть покарання. Відзначимо, що «Базісторг» у 2018 року фігурував у низці кримінальнах провадженнь через заключення договорів із фірмами, котрі фальшували документи, — повідомила у соцмережі facebook координаторка Херсонської самооборони Інна Усачова.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. Кеша

    Горе журналисты… Базисторг обслуживает более 90% школ. Причем тут Сервис грант, который к слову, сейчас не занимается детским питанием, до нынешних проблем не понятно. А вот если учесть что Базисторг отжали еще в марте 2021и передали в управление людям из управления образования (Никонов и Ко). Которые не хрена не понимают в этом бизнесе. То становиться логично откуда столько проблем и почему не работают школьные лагеря этим летом.
    Вот только не понятно что будет осенью.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: