Херсонці мають змогу підтримати проекти бюджету участі

Шуменський, проголосуй за проєкти БЮДЖЕТУ УЧАСТІ № 45, № 46, № 47 — та подаруйте дітям радість!
Голосування з 5.10 до 19.10 (включно).
Проголосувати можливо на сайті або з паспортом в холі Херсонської міської ради (просп.Ушакова, 37)
Хто може голосувати?(Громадянин України. Вік 16+. Зареєстрований на території м. Херсона)
АДРЕСА РЕАЛІЗАЦЇ проєктів, прибудинкова територія Лавреньова 17.
Проєкт №45 – «Майбутнє — це наші діти!» (дитячий майданчик з м’яким покриттям) БЮДЖЕТ 248 520 грн — будівництво дитячого майданчика з м’яким покриттям, ігровими комплексами та вуличними меблями.
Проєкт №46 – «Облаштування баскетбольного майданчика з м’яким покриттям» БЮДЖЕТ 248 000 грн — будівництво баскетбольного майданчика з м’яким покриттям, огорожею та освітленням.
Проєкт №47 – «Майданчик з вуличними тренажерами на воркаут обладнанням» БЮДЖЕТ 246 285 грн — будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами, професійним воркаут обладнанням та вуличними меблями. https://kherson.pb.org.ua/projects/47
Що таке бюджет участі? Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення міста та голосування за них, детальніше за посиланням https://kherson.pb.org.ua/about
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: