Херсонці мітингують у Києві під посольством США в Україні (фото)

Херсонський осередок Громадського руху «Народний контроль» проводить бестрокову мирну акцію у Києві. Про це у соціальній мережі facebook повідомив голова міського осередку Валерій Гурківський.

Сьогодні розпочали безстрокову мирну акцію в місті Києві. Мета акції показати, що реформи правоохоронних органів в Херсонській області провалені, права людей керівниками обласної прокуратури та головного управління Національної поліції в Херсонській області постійно порушуються. Перша локація — це Посольство США в Україні. Передали звернення до Президента США, — говориться у повідомленні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. особа

    Реформа міліції в Україні провалена з самого її початку ! Один той факт, що судимий злочинець Кива призначався на посаду зам начальника обласного управління МВС у Херсоні , а потім начальником головного управління боротьби з наркотою , показує суть цієї «реформи»… Це була імітація , метою якої було хапонути побільше грошей «для проведення реформи» ! Насправді 70% найвонючих гнид — мусорів перейшли до поліції, де продовжують брати хабарі, красти, займатися рекетом , торгувати наркотиками, «шити справи білими нитками» , а потім вимагати гроші за їх закриття… Поліція перетворилася у організоване злочинне угруповання та ще й за гроші платників податків ! Працівники поліції виконують будь-який незаконний наказ керівництва , — це показала справа Шеремета… Одним словом, те , що задумувалося як реформа міліції у грузинському варіанті , перетворилося на показуху та привело до значного погіршення кримінальної обстановки у країні і значний «внесок» у збільшення злочинності внесли саме «реформовані» перевертні-поліцаї !

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: