Херсонці судяться через дитяче харчування

До Херсонського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява батька двох школярок та Громадської організації «Національний Конгрес Батьків України», в які вони просять визнати протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Херсонської міської ради від 20.08.2019 №303 «Про вартість харчування для окремих категорій учнів у закладах загальної середньої освіти міста з 01.01.2020».

Позивачі обґрунтовують свої вимоги недодержанням норм чинного законодавства та відсутністю прозорості при прийнятті оскаржуваного рішення, чим, на їх думку, порушено інтереси батьків та дітей та недодержанням

З повним тестом оскаржуваного рішення можна ознайомитись на головному сайті м. Херсона за посиланням: https://cutt.ly/CyC5IdR

Наразі, відкрито провадження в адміністративній справі № 540/1387/20, а підготовче судове засідання призначено на 19.06.2020 о 10:00.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: