Херсонці вимагають вирішення питань прибирання території та відродження пляжу

В Херсоні проведено круглий стіл щодо вирішення багаторічних проблем пляжу «Лілея», який перетворено на сіру зону, в якій  не ведеться прибирання, хоча це комунальна територія, і немає ніякого плану влади щодо відродження улюбленого місця відпочинку херсонців.

В круглому столі взяли участь депутати Херсонської міської ради, керівники структурних підрозділів міськвиконкому, підприємець О. Тишкевич   та громадські активісти.

Незважаючи на багаторічні намагання активних херсонців заставити владу виконати свої обов’язки – якісно  забезпечити екологічні потреби громади і законодавство України щодо безперешкодного доступу до річки Дніпро дітей і дорослих, влада продовжую підігрувати підприємцю, який, всупереч здоровому глузду і Конституції України, бачить це місце  суспільного відпочинку своєю приватною власністю.

За роки, коли містом керує В. Миколаєнко, були кволі намагання почати відродження пляжу «Лілея», який за часів СРСР, був одним із кращих пляжів Херсона і сімейним місцем відпочинку та оздоровлення  тисяч херсонців.  Так в 2018 році його територію  було передано на баланс КЗ «Розвиток спорту», і навіть були виділені кошти для прибирання  та упорядкування території.

Але, в результаті, нічого не було зроблено. Чому? Відповідь начальника управління молоді і спорту О. Заболотного, який курує діяльність КЗ «Розвиток спорту», показує повну відсутність відповідальності за доручену справу і державницького підходу у даного чиновника до забезпечення потреб громади .

Так само і херсонські депутати, замість того, щоб примусити юридичний відділ Херсонської міської ради вирішити юридичні аспекти  функціонування пляжу «Лілея», по суті, тільки  ведуть безплідні балачки.

Круглий стіл показав, що реальна зацікавленість у відродженні пляжу «Лілея» є тільки у громадських активістів.  Якщо їм вистачить наснаги спонукати і міського голову, і депутатів,  і цілий полк чиновників до  вирішення юридичних питань та фізичного  відродження пляжу «Лілея», питання може бути вирішено  на користь громаді — на користь сімейного відпочинку, на користь  змістовного дозвілля , на користь здоров’я  підростаючого покоління.

А поки що прийнято резолюцію круглого столу,  в якій пропонується, щоб знову запрацювала робоча група з питань відродження пляжу «Лілея».

Автор: Анна Парфьонова

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: