Херсонці вшанували долі пронизані Чорнобилем

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.

Цього року, як і багато попередніх років, влада міста проігнорувала ліквідаторів, обмежившись символічним покладанням квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи.

Відтак, тільки громадськість щорічно не забуває про подвиг ліквідаторів.

Громадський рух «Народний контроль» спільно з організацією «Афганці Чорнобиля» сьогодні вшанував пам’ять загиблих та подякував живим героям-ліквідаторам вселенської катастрофи.

Понад 10 років громадськість пропагандує подвиг ліквідаторів серед підростаючого покоління. Активісти разом з учасниками ліквідації наслідків катастрофи беруть участь у теле та радіоефірах присвячених вшануванню пам’яті жертв трагедії.

 

 

 

 

 

 

 

Майже щорічно «Народний контроль» спільно з «Афганцями Чорнобиля» організовує поїздки до зони відчудження й покладання квітів на ЧАЕС.

У 2016 році, до 30-ї річниці трагедії «Афганці Чорнобиля» спільно з телеканалом Херсон-плюс підготували документальний фільм-спогад «Долі пронизані Чорнобилем». Це не черговий фільм — розслідування перенасичений цифрами та порожніми фактами, це знайомство з людьми про яких мало хто згадував, не придавав значення їхнім словам. Без висновків чи порад, без звинувачень чи прохань вони просто поділилися своєю історією, своєю долею, яку змінив Чорнобиль.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: