Херсонці, які постраждали від аварії на колекторі, не згодні із запропонованими сумами компенсацій

Суспільне.Херсон

У Херсоні мешканці шести будинків, які затопило нечистотами через аварію на колекторі, зустрілись із заступником міського голови Володимиром Пепелем та виконувачем обов’язків заступника міського голови Сергієм Циганком. Вони обговорювали можливість фінансових компенсацій людям.

Постраждалі родини наразі не згодні з тими сумами, які запропонували під час обговорення. Зокрема, херсонцю Артушу Тамразяну пропонували 65 тисяч гривень. За попередніми підрахунками, збитків чоловік має на понад 180 тисяч гривень.

Як розповіла Суспільному адвокатка родин Резніків та Васильчуків Тетяна Веріковська, цей будинок на два господарі залило нечистотами найбільше з усіх. За її словами, обидві родини не погодились із сумами, які запропонувала міська рада.

«Родині Резніків запропонували 1 мільйон 350 тисяч гривень, родині Васильчуків – 1 мільйон 100 тисяч гривень. Це ті домівки, які повністю зруйновані. Ми вважаємо, що за ці гроші не можна придбати аналогічний будинок, крім цього, потрібно придбати техніку та меблі. Тому будемо ще говорити. Також у людей погіршився стан здоров’я, люди звертались до лікарів, тому ці речі теж потрібно відшкодовувати», — сказала адвокатка.

Інші три родини також розказали, що збитків наразі нарахували більше, ніж було спочатку. Виконувач обов’язків заступника міського голови Сергій Циганок сказав, що питання компенсацій постраждалим треба вирішувати терміново. Щоб дати гроші, це питання повинні проголосувати депутати на сесії, тож зробити підрахунки необхідно найближчим часом.

«З кожним із вас проговорено, які речі знищені, які пошкоджені. Для того, щоб ми могли конкретно сказати, які ще додаткові повинні бути витрати, необхідно, щоб комісія спеціалістів приїхала знову. Ми підрахували ці суми, виходячи з вартості на ринку. Якщо не влаштовують суми, то ми готові до діалогу», — говорить Сергій Циганок.

Визначитись із сумами необхідно сьогодні-завтра, каже Сергій Циганок.

«Це все — час, це — бюджетні кошти, тому в нас є певна процедура їх надання. Наступна сесія 17 грудня. До цього буде ще одна — 3 грудня, на якій ми повинні прийняти рішення. І тоді протягом кількох днів будемо просити казначейство прискорити надання грошей», — каже Сергій Циганок.

На зустрічі влада запропонувала людям надати власні розрахунки. Після того, як комісія ще раз проведе обстеження, будуть проведені перерахунки збитків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: