Херсонці знову вийшли на акцію проти підвищення тарифів (відео)

Сьогодні тільки від небайдужих громадян залежить майбутнє суспільства. Існуючі тарифи ставлять більшість українців на межу виживання.
Учора, 21 січня відбулася сесія обласної ради, на якій депутати розглянули питання стосовно існуючого підвищення вартості житлово-комунальних послуг. Що викликали соціальну напругу в суспільстві. Херсонці зібралися під стінами облдержадміністрації щоб ще раз нагадати депутатам про необхідність підтримати звернення й реально зменшити тарифи на комунальні послуги!
На позачерговій сесії депутати проголосували за звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України щодо зниження цін на електроенергію та природний газ. Відповідне рішення підтримали 46 депутатів із 49 присутніх народних обранців.
Депутати закликають владу переглянути свої рішення щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для населення та збільшити його розмір до 200 кВт (кіловат) із збереженням пільгової ціни на рівні дев’яносто копійок. Крім того встановити ціну на газ на рівні запропонованої  «Нафтогазом» влітку 2020 року – а саме 4 гривні, 49 копійок;
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: