Херсонців навчатимуть корейської мови [Відео]

Вчителька корейської мови Кім Кюн Чжа двічі на тиждень навчає херсонців корейської мови, про це повідомляє Суспільне. Педагог розказує, що заняття розраховані і на дорослих, і на підлітків:

«Якщо з’явиться бажання дізнатися більше про Корею, ми раді вас бачити у нас на курсах».

На заняттях Кім Кюн Чжа розказує учням про культуру та творчість. Спілкується жінка лише корейською. Говорить, що в такій атмосфері швидше вчиться мова:

«Корейська мова, якщо порівнювати з українською і російською, легка. Тому її легко вивчати. У корейській мові є такі звуки, які можуть передавати звуки будь-якої мови. Корейські пісні мають гарний ритм. Саме тому вони гарно звучать».

У Анастасії це друге заняття. Говорить, що корейська мова милозвучна. Дивують її звуки, які не притаманні українській:

«Мені здається, що до алфавіту можна ще звикнути. Мені важко дається вимова. Важко вимовляти ті звуки, яких у нас немає. Ти чуєш, але не розумієш як їх вимовити, бо не має подібного у нашому алфавіті. Найважче поставити звуки, почали правильно говорити. А писати — це справа часу».

Олена — кореянка, народилася у Херсоні. Мову говорить, дівчина ніколи раніше не вивчала. Коли дізналася, що у місті започаткували курс корейської, одразу записалася:

«До цього я не вивчала корейську мову. У мене 4-те заняття. Мені цікаво. Це моя рідна мова і я хочу її вивчити».

Зараз на заняття ходять 12 учнів і за два місяці, якщо не будуть прогулювати, розказує Кім Кюн Чжа, всі вони зможуть спілкуватися корейською.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: