Херсонців запрошують на рок-пікнік

12 липня о 17:00 у парк ім. Маргелова відбудеться «Рок-пікнік»! Під відкритим небом позаду Палацу молоді та студентів гратимуть гурти, які мали виступати у березні на St. Patrick’s Day-2020 (останній не склався через карантин).

«Рок-концерт до Дня Святого Патріка» – перша назва нашого музичного проєкту. Підготовка, реклама, палкі розбірки під час голосування, назначена дата і місце. Всі – і учасники, і організатори – були на низькому старті. Але доля вирішила за нас – почався карантин. Ми уважно слідкували за новинами виходу з кризи. Чекали, коли знову зможемо взятись за цей драйвовий проєкт. І ось, нарешті, настав той самий момент, коли ми з упевненістю можемо сказати: «РОКу бути!», – запевняють організатори.

Серед учасників будуть рок-банди: «DROP OF THE ROOF» (Одеса), «BAD DREAM» (Гола Пристань), «ЭКСПЕРИМЕНТЫ» (Херсон), «BLOOM» (Херсон), «CHILD ROLAND» (Херсон),

Учасники останньої команди діляться: «Ми дуже раді, що карантин закінчився, і, сподіваємося, що ми не розгубили свою завзятість за час вимушеного відпочинку. Ми вважаємо, що цей концерт – найважливіший концерт у нашому житті. Чекаємо на всіх у неділю!»

Деталі: https://www.facebook.com/events/573609926862603/

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: