Херсонців запрошують подивитися на «Степову Елладу» (відео)

Херсонський обласний краєзнавчий музей був заснований у 1890 році громадським діячем, археологом і краєзнавцем Віктором Гошкевичем. Нині це музейний комплекс історичного, природознавчого, літературного та етнографічного напрямів.  У фондах музею зберігається понад 180 тис. музейних предметів.

Відеоролик присвячений експозиції «Степова Еллада». Ця екскурсія просочена п’янкими запахами таврійського сонця та оливкової олії… Ви дізнаєтеся, як жили в степах Таврії перші переселенці з далеких берегів Середземного моря. Греки надзвичайно цінували оливкове дерево та олію, що добували з його плодів.

Як зберігали цінний продукт, для яких цілей використовували та яке символічне значення має оливкова гілка? Відповіді на ці запитання та інші цікаві факти – у відеоекскурсії, створеній за ініціативи управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: