Херсонцям пропонують обрати Громадську раду при ОДА

При обласній державній адміністрації формується новий склад Громадської ради  – консультативно-дорадчого органу, до якого входять активні представники громадянського суспільства.

Цьогоріч головною перевагою виборів є електронне голосування: кожен житель Херсонщини може проголосувати за ті громадські організації, яким він імпонує та довіряє.

Рейтингове електронне голосування відбудеться з 25 серпня до  31 серпня 2020 року на платформі електронної демократії «DEM консультації з громадськістю».

Так як голосування відбуватиметься в онлайн-форматі, для цього необхідно зареєструватися. Як це зробити – дивіться тут 

Реєстрація займає близько 2-х хвилин часу, далі ви просто обираєте  25 громадських організацій, представники яких, на вашу думку, здатні вплинути на рішення влади, долучитися до формування та реалізації державної політики в області, приймати корисні для громади рішення, бути активними та ініціативними.

Цього разу серед кандидатів – члени благодійних та релігійних організацій, громадські організації широкого спектру діяльності, досвідчені та амбіційні, прогресивні та сучасні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: