Херсонцям розповіли як не захворіти на коронавірус

У Чернівцях зареєстрований перший випадок захворювання на коронавірус (COVID-19). За інформацією Міністерства охорони здоров’я, хворий був госпіталізований 29 лютого.

Усі особи, які контактували з хворим, знаходяться під наглядом лікарів-епідеміологів.

У МОЗ повідомляють, що Україна готова приймати та лікувати пацієнтів із COVID-19. У наявності інфекційні бокси, близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях та інфекційних боксах.

Для того, аби не захворіти, дотримуйтесь рекомендацій, які поширюють міжнародні наукові спільноти та інституції зі сфери охорони здоров’я:

 Ретельно мийте руки водою з милом та щонайменше 20-30 секунд.

 Коли мила з водою немає поруч — користуйтеся антисептиком для рук. У розчині має бути 60%-80% спирту або 2% хлоргексидину. Антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук. Обробляйте руки щонайменше 30 секунд.

 Не торкайтеся брудними руками очей, носа чи рота, уникайте тісного контакту з хворими людьми.

 Провітрюйте та зволожуйте приміщення, дезінфікуйте поверхні.

 Для того, щоби допомогти своєму організму дати відсіч будь-яким хворобам, завжди збалансовано харчуйтеся, пийте багато води, займайтеся спортом тавдостальспіть.

Медики нагадують, що від коронавірусу, як і від будь-якого іншого вірусу, НЕ захищають і, тим більше, НЕ лікують БАДи, гомеопатія, імуномодулятори та антивірусні препарати.

Більше оперативної інформації щодо коронавірусу можна дізнатися тут.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: