Херсонгаз ігнорує рішення суду по запуску місцевої ТЕЦ

Херсонгаз повідомив, що чекає на роз’яснення суду щодо процедури виконання рішення по Херсонській ТЕЦ, що так і не розпочала опалювальний сезон.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє сайт АТ «Херсонгазу».

«Враховуючи резолютивну частину Ухвали Господарського суду Херсонської області № 923/1122/20 та задля уникнення будь-яких непорозумінь та довільного (помилкового) трактування резолютивної частини, звертаємо увагу, що АТ «Херсонгаз» заборонено зловживати правами щодо окремих дій, а саме стосовно відмови від пуску природного газу, відмови від розпломбування вхідної газової засувки Г-1 та відмови в припиненні, обмеженні розподілу. Жодного зобов’язання щодо здійснення негайного пуску природного газу на відповідний об’єкт рішення суду не містить. На сьогодні АТ «Херсонгаз» подано заяву до суду із проханням надати роз’яснення щодо процедури виконання рішення суду», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Херсонгаз неодноразово протягом поточного року звертався до керівництва АТ «Херсонська ТЕЦ» щодо проходження опалювального сезону 2020-2021 у м. Херсон і просив терміново виконати зобов’язання, передбачене договором, а саме: здійснити розрахунки за отримані послуги розподілу природного газу.

З урахуванням листопада 2020 року йдеться про понад 40 млн грн.

Зазначається, що такий великий борг не дає можливості АТ «Херсонгаз» проводити своєчасне технічне обслуговування газової системи та гарантувати її безпечну та безаварійну роботу.

ТОВ оператор газотранспортної системи України (Укртрансгаз) вимагає у судовому порядку від АТ «Херсонгаз» оплату за послуги балансування газотранспортної системи, більшу частину якої становить заборгованість АТ «Херсонська ТЕЦ» за розподіл природного газу. Станом на 11.10.2020 ніяких об’єктивних пропозицій від АТ «Херсонська ТЕЦ» щодо порядку погашення заборгованості не надходило, також теплопостачальна компанія не може надати фактичних підтверджень щодо спроможності виплати заборгованості за умовами договору реструктуризації боргу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: