«Херсонгаз» пішов на зустріч херсонцям у питанні опалення

На офіційній сторінці АТ Херсонгаз у Фейсбук опубліковано коментар щодо пуску АТ Херсонська ТЕЦ, яка забезпечує теплом жителів обласного центру.

Не дивлячись на те, що на сьогодні так і не знайдено економічного вирішення питання заборгованості Херсонської ТЕЦ перед АТ Херсонгаз, враховуючи важливість своєчасної подачі тепла в оселі херсонців, підтримки державних заходів, спрямованих для запобігання розповсюдженню захворювання на коронавірус COVID-19, Херсонська обласна державна адміністрація, АТ Херсонгаз та Херсонська ТЕЦ домовились про необхідність негайної подачі газу до котелень теплопостачального підприємства для початку опалювального сезону.
АТ Херсонгаз сподівається, що всі учасники переговорного процесу і у подальшому братимуть активну участь у вирішенні питання погашення заборгованості для сталого проведення поточного опалювального сезону, — зазначається на сторінці АТ Херсонгаз.
Дрофа
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: