Херсонки долучилися до жіночого форуму «За Майбутнє»

Жіночий рух «ЗА МАЙБУТНЄ» крокує країною. Регіональній форум жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» відбувся в Одесі. Херсонщину на ньому презентували представниці Каховки, Нової Каховки та безпосередньо Херсона.
«Ми зібралися, щоб по-перше, ближче познайомитися, побачити одна одну, з перших вуст почути Програму дій Жіночого руху. Та разом вирішити: ми йдемо вперед! Упевнено рухаємося у Майбутнє», — розповідає координатор жіночого крила «ЗА МАЙБУТНЄ» Анастасія Зеніна.
Серед основного під час форуму розглянули п’ять напрямків Програми (жінка у політиці, справедлива економіка, доступ до соціальних благ, розвиток інфраструктури та захист соціально вразливих верств населення). Також говорили про те, що поява жінок у ешелонах влади зробить політику більш людяною.
У якості подарунку, херсонки передали жіночому крилу Одещини кавун вагою 30 кілограмів.
Загалом, зустріч видалася яскравою та цікавою, представниці Херсонщини ще більше запалилися не боятися йти у політику! Не боятися йти у Жіночій рух.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: