Херсонщина лідер з отримання «теплих кредитів»

Перше місце за результатами видачі «теплих кредитів» серед областей України посіла Херсонщина за підсумками 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Таких результатів вдалося досягти завдяки співпраці обласної влади та муніципалітетів щодо впровадження організаціями співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельними кооперативами енергоефективних заходів та модернізації житлових будівель.

Лідером загальнодержавного рейтингу область стала з показником 3,98 , тоді як середній серед областей країни склав 1,47. Загалом протягом 2019 року на Херсонщині надано 574 кредити на загальну суму 45,8 млн грн.

Варто зазначити, що у 2018 році Херсонщина знаходилася на 4 позиції рейтингу. Тож наразі ще більше мешканців області зможуть відчути комфорт від впровадження енергоефективних технологій та суттєво заощадити на вартості житлово-комунальних послуг.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: