Херсонщина не освоїла 74% освітньої субвенції, серед громад, яким не потрібні гроші, й Херсонська

В області освоєно лише 36% освітньої субвенції. Херсонська територіальна громада та декілька інших не знайшли час, щоб розподілити гроші. Про це зауважив голова облради Олександр Самойленко. Та назвав це неповагою до дітей та педагогів.

«Кочубеївська, Мирненська, Зеленопідська, Бехтерська, Долматівська, Милівська, Дар’ївська, Калинівська, Таврійська, Тягинська та Херсонська громади, чому у вас не вистачає часу розподілити ці кошти? Це ж забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти у школах ваших громад! Це не повага, в першу чергу, до своїх освітян та дітей. Таке ігнорування є неприпустимим! Прошу активізувати роботу з освоєння освітньої субвенції в максимально короткі терміни», — наголосив Самойленко.

Тим часом у школах Херсона продовжують збирати гроші з батьків на різні потреби, купівлю меблів, оргтехніки, на ремонти класів та облаштування подвір’я шкіл та дитсадків тощо. Щоб це почути достатньо поговориити з батьками школярів чи діток, які відвідують дитсадки. Про аналогічні проблеми часто пишуть і в соцмережі. А мер Херсона Ігор Колихаєв продовжує нам розповідати про наведення ладу з харчуванням у школах, «благодійними» внесками батьків, які начебто вже не вимагають.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: