Херсонщина отримала 15 дистанційних термометрів (відео)

Вчора ввечері голова Херсонської ОДА звернувся вчергове до мешканців області у сомережі facebook з оперативною інформацією:

В рамках благодійної допомоги Херсонщина отримала 15 дистанційних термометрів.
Область отримала допомогу від мережі аптек «Аліса. Лінія життя»: 80 коробок (по 20 препаратів у кожній) антибіотика «Левофлоксацин», який передбачений єдиним державним протоколом для лікування хворих на COVID-19. Ліки будуть передані до обласної інфекційної лікарні, де перебувають мешканці нашої області, хворі на коронавірус.

Депутати одноголосно підтримали та затвердили обласну Програму протидії коронавірусу — і вже сьогодні на реалізацію першочергових заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу, виділено 21,3 млн грн.

Наразі в області є 4 960 тест-систем для ПЛР-тестів. Ми посилюємо можливості Херсонського обласного лабораторного центру Міністерство охорони здоров’я України.

Область упродовж карантину постійно отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимир Зеленський, від Офіс Президента України, бізнесменів та благодійників. Наразі Україна очікує партію допомоги в рамках прибуття 7 літаків з Китаю та Південної Кореї з медичним вантажем для боротьби з COVID-19.

Дорогі земляки, давайте консолідуємось у нашій спільній боротьбі. Лише разом ми зможемо перемогти і повернутись до нашого звичного життя. Тож прошу: дотримуйтесь правил карантину, бережіть себе та своїх рідних.

❗Оперативна інформація❗✅Станом на 22.00 8 квітня 2020 року маємо вже 18 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус на Херсонщині.Зокрема, три з них виявлено та зафіксовано протягом останньої доби:◾ жінка 59 років, медичний працівник з Олешківського району, яка контактувала з раніше встановленою хворою на COVID-19. Сьогодні вона госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Стан — середньої тяжкості. Підключення до апарату ШВЛ не потребує.◾ жінка 49 років та її 12-річний син з Голопристанського району, які також контактували з раніше виявленою хворою на COVID-19. Зараз перебувають на самоізоляції. Почуваються добре, скарг не мають. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд. Хочу відзначити, що жителька Генічеська, у якої виявили коронавірус 25 березня, одужала. Вчора їй повторно зробили дослідження методом ПЛР на коронавірус. Результат негативний. Її виписка запланована на завтра, 9 квітня. ✅В рамках благодійної допомоги Херсонщина отримала 15 дистанційних термометрів. Область отримала допомогу від мережі аптек «Аліса. Лінія життя»: 80 коробок (по 20 препаратів у кожній) антибіотика «Левофлоксацин», який передбачений єдиним державним протоколом для лікування хворих на COVID-19. Ліки будуть передані до обласної інфекційної лікарні, де перебувають мешканці нашої області, хворі на коронавірус.✅Депутати одноголосно підтримали та затвердили обласну Програму протидії коронавірусу — і вже сьогодні на реалізацію першочергових заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу, виділено 21,3 млн грн.✅Наразі в області є 4 960 тест-систем для ПЛР-тестів. Ми посилюємо можливості Херсонського обласного лабораторного центру Міністерство охорони здоров'я України.✅Область упродовж карантину постійно отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимир Зеленський, від Офіс Президента України, бізнесменів та благодійників. Наразі Україна очікує партію допомоги в рамках прибуття 7 літаків з Китаю та Південної Кореї з медичним вантажем для боротьби з COVID-19.Дорогі земляки, давайте консолідуємось у нашій спільній боротьбі. Лише разом ми зможемо перемогти і повернутись до нашого звичного життя. Тож прошу: дотримуйтесь правил карантину, бережіть себе та своїх рідних.

Опубликовано Yuriy Husyev Среда, 8 апреля 2020 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: